Pokoje_icon

pokoje gościnne

W naszym pensjonacie dysponujemy 5 pokojami gościnnymi. Wszystkie są dwuosobowe i mają własne łazienki. Z każdego z nich rozpościera się widok na las. W pokojach jest drewniana podłoga oraz system rekuperacji, dzięki któremu utrzymany jest stały dopływ świeżego powietrza – zimą ciepłego, latem chłodnego.

Na parterze naszego pensjonatu znajduje się przestrzeń wspólna – salon z kominkiem oraz wspólna jadalnia. W kuchni przygotowujemy posiłki dla gości. W pensjonacie jest sieć Wi-Fi.

Do wynajęcia jest też przytulny domek – Spichlerz – który pomieści do 5 osób. Ma w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z prysznicem. W Spichlerzu przyjmujemy rodziny z dziećmi.

Pokoje
Pokoje

pokój żubr

Pokój Żubr położony jest od zachodniej strony. Tylko Żubr ma swój balkon, z którego podziwiać możesz zachody słońca oraz dolinę rzeczki Słoi. Pokój jest przestronny, stoi w nim podwójne łóżko (z możliwością rozdzielenia) oraz wygodne fotele ze stolikiem kawowym. Ma swoją łazienkę z podgrzewaną podłogą, prysznicem, toaletą oraz umywalką. W pokoju stoi duża szafa z wieszakami, szafki nocne oraz małe biureczko. Istnieje możliwość rozłożenia dostawki dla trzeciej osoby.

Pokoje

 

pokój Żubr + śniadanie / 2 osoby / doba: 430 zł

dostawka / doba: 150 zł

Pokoje

pokój jelonek

Pokój Jelonek położony jest od północno-wschodniej strony i jest pełen słońca z rana. Jest przestronny, stoi w nim podwójne łóżko (z możliwością rozdzielenia), duża szafa z wieszakami, szafki nocne oraz małe biureczko. Pokój ma swoją łazienkę z podgrzewaną podłogą, prysznicem, toaletą oraz umywalką. Istnieje możliwość rozłożenia dostawki dla trzeciej osoby.

Pokoje

pokój + śniadanie / 2 osoby / doba: 350 zł

pokój + śniadanie / 1 osoba / doba: 220 zł

dostawka / doba: 150 zł

Pokoje

pokój zajączek

Pokój Zajączek położony jest od strony północno-wschodniej i jest w sam raz dla tych, którzy lubią być budzeni promieniami słońca. W pokoju stoją 2 pojedyncze łóżka (z możliwością złączenia) duża szafa z wieszakami, szafki nocne oraz małe biureczko. Pokój ma swoją łazienkę z podgrzewaną podłogą, prysznicem, toaletą oraz umywalką.

Pokoje

pokój + śniadanie / 2 osoby / doba: 350 zł

pokój + śniadanie / 1 osoba / doba: 220 zł

Pokoje

pokój sówka

Pokój Sówka położony jest od strony południowo-zachodniej. Jaśnieje w ciągu dnia i przed zachodem słońca. Jest przestronny, stoi w nim podwójne łóżko (z możliwością rozdzielenia), duża szafa z wieszakami, szafki nocne oraz małe biureczko. Pokój ma swoją łazienkę z podgrzewaną podłogą, prysznicem, toaletą oraz umywalką.

Pokoje

  

pokój + śniadanie / 2 osoby / doba: 350 zł

pokój + śniadanie / 1 osoba / doba: 220 zł

Pokoje

pokój lisek

Pokój Lisek położony jest od strony południowo-zachodniej przez co robi się słoneczny w ciągu dnia i przed zachodem słońca. Jest przestronny, stoi w nim podwójne łóżko (z możliwością rozdzielenia), szafa z wieszakami, szafki nocne oraz małe biureczko. Pokój ma swoją łazienkę z podgrzewaną podłogą, prysznicem, toaletą oraz umywalką.

Pokoje

 

pokój + śniadanie / 2 osoby / doba: 350 zł

pokój + śniadanie / 1 osoba / doba: 220 zł

Pokoje

spichlerz

Spichlerz to przytulny domek w bezpośrednim sąsiedztwie naszego pensjonatu. Jest dobrą opcją jeśli, chcesz mieć trochę więcej intymności lub zależy Ci na własnej kuchni. Przyjmujemy do niego również rodziny z dziećmi. Domek jest murowany, ma powierzchnię 60 m² i ma dwie kondygnacje. Pomieści maksymalnie 4 osoby – 1 na dole, na rozkładanej sofie w salonie oraz 3 osoby na piętrze. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia – zlew, lodówka z zamrażarką, kuchnia gazowa dwupalnikowa, garnki i naczynia. W łazience znajduje się prysznic, toaleta i umywalka. W salonie jest telewizor HD. Domek ocieplany jest podłogowo. W zimne wieczory dodatkowo rozgrzać się można przy kominku. Z domku rozpościera się widok na podwórko naszego siedliska, łąki i las. Do rzeczki Słoi jest niecałe 200 metrów.

Pokoje

 

domek / doba: 450 zł
(bez śniadania)